Ринок криптовалют подає ознаки відновлення

2019-02-10 17:43:41

 Команда каліфорнійського криптостартапа SFOX прийшла до висновку, що якщо в січні цього року на ринку переважали «помірно-ведмежі" настрої, то в лютому вони змінилися на «помірно-бичачі».

 Нижче представлений мультифакторний індекс SFOX, значення якого залежать від таких змінних, як волатильність, що переважає на ринку настрою, а також показники розвитку індустрії.

 Індекс від SFOX сигналізує про «помірно-бичачі» настрої на ринку.

 Пов'язаний з блокчейном, криптовалютами і ICO хайп кілька згас. У ЗМІ стало менше гучних заголовків про події в індустрії. Зате в середовищі інституційних інвесторів спостерігається стійкий інтерес до сфери цифрових активів.

 Проекти продовжують роботу над різними юзкейсами з використанням блокчейна. Крім того, технологія використовується більш широко, ніж раніше. Аналітики впевнені, перехід до «етапу активної розробки» - одна з причин поступового зниження волатильності на ринку.

 Волатильність, кореляція

 Розмах коливань цін провідних криптоактивоів, таких як BTC, ETH, BCH і LTC, в січні знизився (в порівнянні з середніми показниками 2018 року).

 Біткоін тісніше корелює з ефіром, ніж з «цифровим сріблом». При цьому в наявності зворотна взаємозалежність цін криптовалют з індексом S & P 500 і золотом.

 Чого чекати в лютому? Волатильність на ринку зросте в міру наближення до дат експірації ф'ючерсів. 13 лютого виконуються контракти на Cboe, і 22 лютого - на більшій біржі CME.

 Також амплітуда коливань цін повинна зрости з наближенням 27 лютого - дати хардфорка Constantinople в мережі Ethereum.
 Раніше ForkLog повідомляв, що згідно з рядом індикаторів біткоін фундаментально недооцінений, стійке зростання почнеться приблизно в останньому кварталі поточного року.