Криптовалюти стають все менш цікавими для злочинців

2019-04-15 17:43:54

 Згідно з результатами дослідження аналітичного центру RAND, цифрові валюти все менше цікавлять шахраїв. Дане дослідження проводилося на базі аналізу каналів фінансування найбільших міжнародних терористичних організацій і злочинних угруповань, які займаються нарко- і работоргівлею.

 У звіті говориться, що криптовалюти першого покоління перебувають під контролем уряду і регулятивних органів, а нові цифрові валюти ненадійні і неліквідні.

 Експерти RAND відзначили, що цифрові активи зберігають потенційну небезпеку через свого швидкого розвитку і трансформації, а тіньовий ринок криптовалюта зберігається. Однак багато популярних криптовалют вже не відповідають потребам злочинних співтовариств.

 Фінансувати терористичні й кримінальні організації в різних цифрових валютах вже не так просто через жорсткого контролю кріптовалютних транзакцій з боку міжнародної правоохоронної системи. Але активний розвиток технологій також сприяє появі нових Інстурмент для обходу цього контролю.

 Раніше говорилося про те, що Китай може заборонити майнінг криптовалют. Влада країни має намір заборонити видобуток цифрових валют на території Китаю, так як криптовалютна сфера надає занадто великий тиск на уряд. Крім того, дана діяльність вимагає величезних витрат на електрику. Більшість майнерів не здивувалися такому рішенню.