Facebook запустив нові інструменти для малого бізнесу

2019-05-10 10:42:30

 Facebook представив нові рекламні інструменти, призначені в першу чергу для малого бізнесу. Вони покликані заощадити час і гроші, які рекламодавець витрачає на продакшен, настройку кампаній і спілкування з покупцями.

 Створення автоматизованої реклами вирішує важливу проблему: відсутність коштів на серйозну маркетингову експертизу. Далеко не кожен малий бізнес може собі дозволити провести копітку підготовчу роботу перед запуском кампанії, а підвищити ефективність реклами хочуть всі. В рамках сервісу по створенню автоматизованої реклами клієнт повинен відповісти на кілька запитань - про цілі, тип бізнесу, каналах комунікації, інтересах споживачів. На основі отриманої інформації платформа запропонує індивідуальний маркетинговий план з просування в Facebook, Instagram, Messenger і Audience Network.

 Рекламодавець зможе автоматично створити до шести варіантів оголошень - з текстом, закликом до дії і іншими елементами (система вивчить бізнес-сторінку і підбере найбільш ефективні формати). Аналогічним чином платформа порекомендує аудиторні настройки і бюджет, а після запуску буде надсилати повідомлення про хід кампанії.

 Призначення зустрічей - ще один безкоштовний інструмент для бізнесу, за допомогою якого клієнти зможуть бронювати послуги безпосередньо в Facebook і Instagram. Після того як зустріч або візит будуть заплановані, платформа розішле клієнтам нагадування через SMS і Messenger.

 Ще три нові інструменти для редагування відео допоможуть знизити витрати на створення якісного контенту. У Ads Manager з'явилися автоматична обрізка кадру, можливість скоротити тривалість відео, а також накласти зображення і текст.