Більшість криптовалют зникнуть - думка

2019-02-07 17:25:11

 Метт Хоган, голова дослідницького підрозділу компанії Bitwise, заявив, що криптовалюта створили фінансову бульбашку яка лопнула в 2018 році. Крім того, він вважає, що розробники звернули увагу на сферу цифрових валют тільки завдяки гучним заголовкам в 2017 році.

 На сьогоднішній день існує дві тисячі криптовалют. Близько 95% з них є марними, саме тому вони незабаром зникнуть.

 "Чим раніше це станеться, тим краще для ринку," - Метт Хоган голова дослідницького підрозділу компанії Bitwise.

 Також Метт Хоган вважає, що падіння цін криптовалюта не можна назвати катастрофою, тому що це типові циклічні коливання. Відомо, що вартість Bitcoin вже падала на сімдесят відсотків шість або сім разів. А кожне таке зниження готує ринок до подальшого підйому.

 Експерт додав, що інституційні інвестори прийдуть на ринок цифрових грошей. Компанія Bitwise вела переговори з двома тисячами інвесторами, і більшість з них проявили інтерес до сфери цифрових валют.

 ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
 Раніше ми писали про те, що в Україні закрилася популярна криптобіржа. Кріптобіржа Liqui припинила свою роботу в кінці січня поточного року. Представники біржі заявили, що не бачать економічної вигоди у своїй діяльності, а також не в змозі забезпечити ліквідність користувачам. Якщо умови на ринку зміняться, то Liqui відновить свою роботу.