Новини

Українцям нагадали, як слід розпоряджатися монетизованими субсидіями

Субсидію, яку з весни 2019 року розпочали видавати "живими грошима", не можна витрачати на свій розсуд до оплати комунальних послуг. Інакше боржників чекають санкції. Про це заявив начальник Головного територіального управління юстиції в місті Київ Станіслав Куценко.

Японія виділяє для України грант у розмірі 230 мільйонів японських ієн

Японія виділить для України грант розміром 230 мільйонів японських ієн. Кошти підуть на закупівлю телевізійного обладнання для ПАТ «Національна громадська телерадіокомпанія України».

Вінниця закінчила опалювальний сезон з рекордними боргами

Ще 8 квітня відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради завершено опалювальний сезон 2018-2019 років. Якщо КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» виконує свої обов'язки вчасно, надаючи споживачам послугу з централізованого опалення і постачання гарячої води (в міжопалювальний період тільки

Чому досягнення компанії Ripple не роблять позитивного впливу на ціну XRP

Багато прихильників криптовалют Ripple впевнені, що вартість активів почне підніматися після приходу інституціональних вкладників. У теорії це може статися, проте настрої ком'юніті говорить про зворотне. Багато хто стверджує, що Ripple і XRP є принципово різними речами з мінімальною кількістю загальних ознак.

Скандальна "Трейд Коммодіті" отримала за 5 років державних тендерів на 17 млрд

З 2015 року група пов'язаних з "Трейд Коммодіті" компаній отримали підрядів на поставку пально-мастильних матеріалів на 17 млрд грн.

Фонди цільового капіталу інвестують в криптовалюти - опитування

Результати спільного дослідження компаній Global Custodian, The TRADE Crypto і BitGo показали, що понад 90% фондів, пов'язаних з цільовим капіталом, постійно вкладають кошти в криптовалюти. Повідомлення опубліковане на сайті The TRADE Crypto.

Кабмін України заборонив відключати електроенергію підприємствам зв'язку

У постанові Кабінету Міністрів України зазначено, що відключення електропостачання не застосовуються щодо об'єктів, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави в сфері телекомунікацій і зв'язку.

Нацбанк назвав найважливіші платіжні системи України

Національний банк оприлюднив структуру ринку платіжних систем України. Всі їх чиновники розділили на 3 категорії - за ступенем значущості для економіки. І додали, що чим вище платіжна система знаходиться в рейтингу, тим більше вимог до неї пред'являється, і тим суворіше регулятор стежить за виконанням

Криптовалюти стають все менш цікавими для злочинців

Згідно з результатами дослідження аналітичного центру RAND, цифрові валюти все менше цікавлять шахраїв. Дане дослідження проводилося на базі аналізу каналів фінансування найбільших міжнародних терористичних організацій і злочинних угруповань, які займаються нарко- і работоргівлею.

Насирову не вдалося заблокувати конкурси на керівників митниці і податкової через суд

Окружний адміністративний суд Києва 12 квітня відмовив екс-голові ДФС Роману Насирова в клопотанні про припинення конкурсів на посади голів Державної податкової служби та Державної митної служби для забезпечення його позову до Кабміну. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Названо топ-50 найдорожчих українських брендів

Було названо 50 найдорожчих українських брендів, загальна вартість яких перевищила 5,5 мільярдів доларів.

Платіжки за газ не зменшилися: облгази проігнорували розпорядження НКРЕКУ

Незважаючи на рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), людям продовжують приходити завищені платіжки за газ, а перерахунок за минулий місяці так і не був проведений, як того вимагала у облгазів НКРЕКУ.