Новини

За рахунок коштів ГФРР фінансуватимуться 63 проекту Миколаївської області

На конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів ГФРР в Миколаївській області в 2019 році, надійшло 63 проекти. Оцінки проектів, оформлених належним чином, завершаться 28 лютого. Про це повідомив заступник голови Миколаївської обласної

Від підвищення тарифів Укрзалізниці страждає український експорт

Чергове підвищення тарифів Укрзалізниці на вантажні перевезення призведе до зниження обсягів експорту харчової продукції. Зміну тарифів у бік збільшення прокоментував голова асоціації «Укркондпром» Олександр Балдинюк.

Після виборів Україну може чекати «російська рулетка» - фінансист

Якщо чинний Президент не потрапляє до другого туру, ми будемо спостерігати шалений відтік капіталу з країни. Про це в ході прес-конференції повідомив екс-заступник голови правління НБУ, фінансист, економіст Олександр Савченко.

Україна підпише угоду з Данією про надання безвідсоткових кредитів

Кабінет міністрів схвалив проект Рамкової угоди між урядами України та Королівства Данія про загальні умови і процедурах реалізації програми Danida Business Finance в Україні. Відповідне розпорядження Кабміну №88-р від 20 лютого оприлюднено на офіційному урядовому порталі.

Нацбанк відсудив у компанії Жеваго нежитловий будинок в Києві за борги банку "Фінанси і кредит"

Господарський суд Києва 30 січня задовольнив позов Національно банку до ТОВ "Ініціатор-Ріелті", контрольований олігархом Костянтином Жеваго, і в рахунок часткового погашення заборгованості банку "Фінанси та кредит" по рефінансуванню звернув стягнення на предмет іпотеки - нежитлову будівлю площею 2551,6

Дослідження: в Південній Африці 10.7% користувачів інтернету мають криптовалюти

Після різноманітних опитувань і аналітики, фахівці з'ясували, що в Південній Африці криптовалютами користуються 10.7% всього населення. Таким чином, країна зайняла лідируюче місце серед користувачів цифрових валют у всьому світі. Друге місце належить Таїланду з кількістю активних користувачів в 9.9%. Замикає

Україні немає сенсу орієнтуватися на ЄС: думка

Україні не допоможе запозичення європейського зразка податкової, економічної і соціальної систем в період, коли сам ЄС перестав рости завдяки цим системам. Про це заявив на своїй сторінці в Фейсбуці економіст Данило Монін.

Один з головних банків США вперше запустив власну криптовалюту

Нью-йоркський інвестиційний банк JP Morgan Chase запускає першу в світі криптовалюту, яку офіційно підтримує американський банк. Свою власну, під назвою «JPM Coin». Вона буде вкрай затребувана для миттєвих розрахунків між клієнтами банку, що відповідає духу сучасності.

Промисловість повинна боротися за енергоефективність, а не за пільгові ціни на газ і електроенергію, - Сазонов

Політичний оглядач Кирило Сазонов вважає, що головною проблемою української економіки є ринкові ціни на енергоресурси, а вкрай низька енергоефективність.

Вартість українських сигарет злетить до небес

Протягом півроку очікуються два серйозних підвищення цін на сигарети. Перше в двадцять відсотків очікується вже в лютому цього року. Друге очікується в липні і складе дев'ять відсотків. Влада сподівається таким чином наповнити держбюджет.

Чому криптовалюти не може бути валютою майбутнього?

Рік тому багато експертів називали "валютою майбутнього" біткоін, але він не виправдав їхніх сподівань. Виходить, що сьогодні місце вакантне? Який валюті судилося стати валютою майбутнього і чому?

"Військові облігації" або історія одного провалу

Мало хто пам'ятає, але на революційній хвилі, в квітні 2014 року, перший уряд Арсенія Яценюка ухвалив рішення про випуск військових облігацій на суму 1,1 млрд грн: - 1 млрд грн для юридичних осіб (військові облігації); - 100 млн грн для фізичних осіб (казначейські зобов'язання «Військові»).