Найприбутковіші професії

10 місце:

Однією з найбільш невигідних можна назвати професію ювеліра. На жаль! Сировина для виробництва ювелірних прикрас коштує дуже дорого. Так що, якщо хочете бути ювеліром, майте на увазі, що це багато грошей це не принесе.

9 місце:

Також невигідною можна вважати професію м'ясника. Можливо, ви будете їсти біфштекси щодня, але це настільки непривабливо, що оплата не компенсує моральну шкоду.

8 місце:

Не так вже вигідно бути юристом. Майте на увазі, що для того, щоб стати адвокатом, потрібно багато вчитися, а клієнти не завжди готові платити. Хоча в США адвокат бере від $ 50 до $ 600 на годину. Але, якщо хочете працювати в США, там же доведеться і вчитися, що потребує чималих вкладень.

7 місце:

Консультант за кордоном отримує $ 100-200, дизайнер - $ 20-70 на годину. При цьому консультант - це не та людина, яка пристає до вас в торговому центрі з питанням "не допомогти вам?". Консультант - це дійсно фахівець в якійсь галузі, готовий проаналізувати ситуацію і допомогти вам дієвою радою, за що ви, власне, і платите гроші.

6 місце:

Вигідно бути провідним політологом, що працює в штабі передвиборної кампанії кандидата в губернатори, депутати або президенти. За кордоном ця посада фінансово відповідає посаді особистого психотерапевта і фахівця з кадрів.

5 місце:

За кордоном найприбутковіші професії - це шоу-зірки, психоаналітики, лікарі та телеведучі.

4 місце:

У нас теж вигідно бути продюсером, але необхідні дві умови: наявність досвіду роботи і вже "розкручені зірки". Якщо у вас цього немає, багато грошей ви не заробите.

3 місце:

Генеральний або фінансовий директор торгово-виробничого холдингу або банку. Особливо якщо ваше справа пов'язана з нафтою або фармакологією.

2 місце:

Найбільш високооплачуваними на даний момент є підприємці та директора власних фірм. У списку найбагатших людей - ті, хто створював і керував компаніями, наприклад, Білл Гейтс.

1 місце:

Найбільш перспективними і прибутковими професіями на сьогодні є: розробник програмного забезпечення, професор коледжу, адміністратор і фінансовий радник. Через десять років люди на цих посадах будуть отримувати найвищу зарплату.