Найбільш вигідні варіанти вкладення грошей в Україні

Варіантів вкладення грошей в Україні існує більш ніж достатньо, просто не всі про них знають, тому діють по-старому, займаючись збиранням монеток і закопуванням цього скарбу на городі.
Найбільш перспективні і прості інвестиційні проекти:

1.

Валюта. Це найбільш популярний спосіб інвестування українців. Вкладати можна не тільки в долари. Для інвестування підходить також євро і британський фунт. Щоб примножити свої валютні запаси, краще відкрити рахунок в банку, так за рік набіжать відсотки.


2.

Нерухомість. Ще один улюблений багатьма спосіб вкласти свої гроші в Україні - купувати нерухомість. Купівля квартир - вигідне капіталовкладення, тому що їх можна здавати і на рівному місці отримувати непогану добавку до своєї заробітної плати. Оренда комерційної нерухомості, яка є вашою власністю, теж покращить ваше фінансове становище. Нерухомість постійно зростає в ціні і те, що в ці кризові часи ціни на житло трохи сповзли вниз, не спростовує цю тенденцію. Як тільки криза закінчиться, ціни знову злетять до небес, тому, якщо у вас є валютні заощадження, зараз саме час купувати нерухомість. До вигідних інвестиційних проектів можна також віднести земельні ділянки. Щоб заробити на покупку землі, вибирайте ділянки вигідно розташовані, їх у вас точно захочуть викупити.


3.

Дорогоцінні метали. Все більше інвесторів віддають перевагу купівлі банківського золота, а не валюті, вважаючи, що така вічна цінність як дорогоцінні метали варта того, щоб вкласти в неї гроші.

Сьогодні тенденція інвестування в золото сповільнилася і на це є об'єктивні причини:
- У людей немає зайвих грошей, щоб купувати золоті злитки, які завжди були недешевими.
- Кризові часи призвели до того, що золото знецінюється, тому на сьогодні є не найвигіднішим об'єктом для вкладення.

Можна купувати не тільки банківське золото, а й ювелірні прикраси. У такий спосіб вдасться вигідно інвестувати свої гроші, а також порадувати себе або свою кохану. Дизайнерські ювелірні вироби з часом істотно подорожчають.


4.

Антикваріат і предмети мистецтва - неймовірно прибуткові об'єкти для вкладення. Щоб в цьому переконатися, потрібно відвідати кілька антикварних магазинів і подивитися на вартість товарів в них або ж - дізнатися, скільки коштують нині предмети мистецтва на міжнародних аукціонах. Головна складність - вибрати правильні предмети для покупки, тому що не кожна картина або скульптура – мистецтво. За деякі «шедеври» вам не дадуть в майбутньому і ламаного гроша. Якщо ви вирішили вкласти гроші в антикваріат, то чи самі навчіться добре в ньому розбиратися, чи найміть хорошого експерта, щоб на вас не могли нажитися шахраї.


5.

Акції. Інвестування в акції - задоволення не з дешевих. Потрібно володіти пристойним капіталом, щоб стати акціонером перспективного підприємства. Та й неспеціалістам вибрати об'єкт для вкладення досить важко. Можна полегшити собі життя і вкласти гроші в ПІФ (пайовий інвестиційний фонд), де професіонали вирішать, які акції слід купувати, щоб вони гарантовано принесли прибуток.


6.

Форекс і ПАММ-рахунки. На валютній біржі можна добре заробляти. Це довели і вітчизняні, і зарубіжні брокери. Один з недоліків цього способу інвестування - необхідність довго вивчати теоретичну частину і тренуватися на симуляторах, перш ніж починати грати на справжній біржі. Якщо ви сунетесь на Форекс без підготовки, то втратите всі свої гроші. Не хочете самостійно цим займатися, але бажаєте вкласти гроші в Форекс? Тоді пошукайте відповідний ПАММ-рахунок, грою на валютній біржі в цьому випадку буде займатися досвідчений трейдер.


5.

Куди вкласти гроші - в себе! В свій розвиток гроші потрібно вкладати постійно. Так, щорічно вам не нараховуватимуть відсотки за те, що ви відвідуєте університет або оплачуєте розвиваючі подорожі, але подібні інвестиції в своє майбутнє досить ефективні. Вкласти гроші в себе означає:

• Здобути вищу освіту, яка допоможе влаштуватися на хорошу роботу.
• Багато подорожувати, щоб розширювати свій кругозір.
• Відвідувати різноманітні тренінги, курси, зустрічі з успішними людьми.
• Купувати корисні книги, навчальні програми та інше.