Яка криптовалюта рентабельна для будь-якого ринку?

Всього кілька років вистачило світовій спільноті, щоб прийняти і оцінити абсолютно нове поняття - криптовалюта. На основі віртуальних грошей швидко зародився неймовірний за своїми масштабами ринок, повноцінна кріптоекономіка і нова ідеологія грошей. Bitcoin, як першооснова, криптовалюта litecoin і безліч інших привертають зараз вигідними і привабливими перспективами, високою рентабельністю, які привели до утворення 15-тимільярдного валютного ринку, побудованого за новими законами і засадам.

Біткоіни (BTC)
Старт: 2009. Поточний Курс: $ 1000.

Саме bitcoin став основою для нового світу – світу цифрових валют. По праву називається електронним золотом на ринку, що підтверджується ціною і частково його особливостями, в числі яких обмежена емісія і складність його видобутку. Початок створення криптовалюта було покладено в 2009 році і являє собою складний процес розрахунків з подальшим шифруванням і створенням електронного ключа.

Лайткоін (LTC)
Старт: 2011. Поточний Курс: $ 35

Наступною за bitcoin цифровий валютою став Litecoin. З технічної точки зору є кращою копією першої криптовалюта з мінімальними косметичними змінами. Метою створення стало бажання Чарлі Лі надати альтернативу сріблу на ринку електронних грошей в доповненні до біткойнов, який асоціюється з золотом.

Піркоін (PPC)
Старт діє до: 2012. Поточний Курс: $ 7

За популярністю дана криптовалюта поступається тільки litecoin. Будучи копією або Форком, піркоін несе в собі одну ключову відмінність від попередників - не має обмеження в емісії. Для коригування курсу і обсягів введена інфляція в розмірі 1% в рік. Залучати нових користувачів покликаний новий вигідний підхід, згідно з яким доходи розподіляються не тільки серед тих, хто надавав обчислювальні майданчики, а й серед власників. Це правило в першу чергу направлено на залучення реальних грошей і, як показують факти, краще працює.

Неймкоін (NMC)
Старт: 2011. Поточний Курс: $ 8

Namecoin істотно виділяється на тлі інших криптовалют. Дана криптовалюта використовується в якості альтернативи існуючої системи DNS-серверів. Це є актуальною проблемою для багатьох власників сайтів і ресурсів в інтернеті, яких не влаштовує фактична монополія організації ICANN. Остання завідує розподілом доменних імен і присвоєнням цим іменам відповідностей в числових адресах. Вона може за власним бажанням конфіскувати будь-яке видане доменне ім'я. Неймкойн використовується в якості альтернативних DNS і в якості оплати за продовження терміну використання отриманого доменного імені в зоні .bit. Говорити тільки про економічну рентабельності не приходиться, адже цінність складається не тільки в самій вартості. Завдяки кращому криптографічного шифрування можна бути спокійним за свої дані. Видалити або використовувати доменне ім'я може тільки власник або система при відсутності оплати протягом 250 днів. Додатковий інтерес викликає обіцянка творців неймкойна забезпечити підтримку браузерами створених доменних імен.

Кварккоін (QRK)
Старт до: 2013. Поточний Курс: $ 0,05

Свою популярність криптовалюта отримала виключно на умовляннях від творців про її супер захищеність. В якості підтвердження безпеки наводяться дані про те, що всі транзакції проходять ряд з дев'яти послідовних шифрувань з використанням шести відмінних один від одного видів шифрування. Не можна сказати з упевненістю, чи є в такій манії і надмірності хоч якийсь зиск, і чи буде вона вигідною і з високою рентабельністю. Однак популярність кварккоін не сильно поступається litecoin, здебільшого за рахунок залучення ризикових молодих гравців.

Фезеркоін (FTC)
Старт до: 2013. Поточний Курс: $ 0,5

Фактично Feathercoin є Форком від Litecoin. Повністю скопійована вся система, і за мінімальними косметичними змінами це чітко проглядається. Так само як і з цифровим сріблом, емісія збільшена в чотири рази. Для популяризації був пущений слух про небезпечну уразливість всіх систем, починаючи з bitcoin і litecoin. Було розказано про те, що сам фезеркоін став жертвою злому, після чого проблема була вирішена, і на відміну від прабатька він є краще захищеним від зовнішніх вторгнень.

Протоакція (PTS)
Старт до: 2013. Поточний Курс: $ 28

Творці Protoshares дещо відійшли від принципів криптовалют і крім вартості самих монет пропонують їх як акції своєї компанії. Ідея полягає в тому, що валюта, як і звичайні акції, дає можливість отримувати прибуток з усіх наступних криптовалют, які можливо запустить компанія і всіх електронних продукцій в тому числі. Такий підхід і забезпечив вигідну популярність на ринку на обіцянках високої рентабельності, яка зросла за рік існування.

Ворлдкоін (WDC)
Старт до: 2013. Поточний Курс: $ 0,5

Крім гучної назви «світова монета», дана криптовалюта виділяється на тлі інших кращою швидкістю підтвердження транзакцій. У відсутності особливих програм з піару та просування даної системи популярність забезпечена більшою мірою саме цим аргументом. Передача коштів між власниками може здійснитися за 30 секунд, що в десятки разів швидше, ніж у першозасновника цифрових валют - біткоіни і в п'ять разів швидше, ніж litecoin.

Мегакоін (MEC)
Старт до: 2013. Поточний Курс: $ 1,2

Популярність Megacoin можна списати саме на найменування. Схожість з відомим файлообмінником Mega.co.nz і далі асоціація з її творцем Кімом, який став відомий, завдяки своїй системі файлообміну Megaupload, гучної в США і в усьому світі. І все ж крім популярності імені та її асоціацій мало інших переваг. Ймовірно, що з моменту запуску істотна частина монет була здобута і залишилася у творців. На підставі цього передбачається, що і значна частина спекуляцій це справа рук обмеженої групи.

Фрейкоін (FRC)
Старт до: 2013. Поточний Курс: $ 0,7

Одна з небагатьох криптовалют, в основі якої, на відміну від litecoin, лежить ідея не тільки створення і обороту коштів, а й рішення деяких глобальних завдань. Однією з особливостей сучасної світової валютної системи є надмірне накопичення без постійного реінвестування і запуску в оборот, що піднімало б рентабельність. Творці фрейкоін прийняли рішення про введення податку в розмірі 5%. Стягується він в момент проведення транзакцій. Другим моментом, що впливає на популярність, є схема розподілу доходів. За встановленим порядком 80% доходу передається в благодійні фонди і тільки 20% розподіляється серед користувачів. Цим не можуть похвалитися ні криптовалюта litecoin, ні bitcoin, зате ідея благодійності припала до душі багатьом користувачам.