Як правильно зберігати гроші вдома?

Сьогодні існує багато способів зберегти накопичені заощадження. Багатьох людей до сих пір цікавить питання про те, де зберігати гроші вдома, щоб можна було не хвилюватися про їхню безпеку. Які тайники є практично безпрограшними, а які найнебезпечнішими?

Ті, хто бажають зберігати свій капітал у власному житлі повинні придумати надійні місця. Насправді варіантів може бути дуже багато. Головне - ховати гроші в що-небудь не саме помітне і не класти їх на виду. Деякі громадяни придумують дуже хитрі способи, як зберігати гроші вдома, наприклад: за шпалерами, в пластиковій ручці швабри (варіант підходить для великих купюр), в піаніно, в старому черевику, в пилососі (в сміттєвому мішку), в закопаній банці в землі льоху.

Кращий спосіб - сейф з високим рівнем захисту як фізичного, так і інтелектуального. Це означає, що він повинен бути дуже міцним і мати надійний код. Бажано, щоб предмет мав багаторівневий захист для скорочення шансів до нуля його розкрити.

Фахівці з фен-шуй рекомендують зберігати заощадження в червоних конвертах або мішечках в південно-східній частині будинку. Буде чудово, якщо розмістити поруч спеціальну жабу - символ сімейного достатку. Так удача буде супроводжувати власника, зберігаючи і примножуючи його багатство.

Де не можна зберігати фінансові кошти? На жаль, зберегти накопичення у власному будинку досить складно через високу ймовірність крадіжки. Тому бажаючі зрозуміти, де в будинку краще зберігати гроші повинні знати, де в першу чергу будуть шукати злодії в разі проникнення:

• шафи, тумбочки і всі предмети, що знаходяться там. Співробітники карного розшуку вважають ці місця найбільш ризикованими для розміщення в них заощаджень;
• книги в домашній бібліотеці. Переглянути кожен том не проблема навіть для початківця злодія;
• ємності з крупою - поширене сховище багатьох громадян, тому всі баночки обов'язково будуть оглянуті сторонньою особою;
• місця під матрацом і всередині його - тайник 9% свідомих громадян, про який відомо всім бажаючим нажитися за чужий рахунок;
• побутова техніка (холодильники, мікрохвильові печі, кавоварки) - відмінні сховища не тільки на думку власників будинку, але і шахраїв;
• прикраси інтер'єру: вази, статуетки, скриньки та інші привабливі об'єкти обов'язково будуть ретельно оглянуті;
• дзеркала, картини - прекрасні тайники тільки в світі кіно, але не в реальності.

Здавалося б, що в приватному будинку набагато простіше заховати готівку, ніж в квартирі, готелі або офісі. Насправді це зовсім не так. Експерти ГПУ МВС РФ рекомендують багато надійних схованок.

• Розетка. Ніхто не хоче ризикувати своїм життям і розсудливий злодій не є винятком. Власник повинен відключити електроенергію, зняти пластикову кришку з розетки. Під нею є отвір, що дозволяє заховати будь-який скарб. З метою безпеки необхідно обгорнути готівку гумовим полотном.
• Труба, яка додатково вмонтована в санвузол і не порушує єдиного стилю інтер'єру.
• Поролон дивана, але власнику слід спочатку зняти чохол, потім витягнути частину поролону і зробити отвір там, де схованка не буде помітною при поверхневому огляді. Прибити оббивку можна стиплером.
• Магнітна стрічка, що утримує дверцята холодильника. Власник повинен відігнути гумову основу, зробити непомітний проріз лезом і витягнути кілька магнітів. Замість них заховати згорнуті купюри.
• Карниз для завіски.
• В отворі, вирізаному всередині кактуса, посадженому в горщику. Для створення схованки слід добре розмочити грунт і вирізати серцевину в нижній частині рослини. Метод не найблагородніший, але надійний.